IRISH SODA BREAD PUDDING WITH BAILEY’S CRÈME ANGLAISE

IRSKÝ SODA BREAD PUDDING S BAILEY’S CRÈME ANGLAISE

Pokud v současné době chápete, že jste vyznavači chlebového dezertu, pak budete skutečně potěšeni používáním této variace včetně robustního nealkoholického chleba. Poskytuje různou strukturu, která účinně odolává vlhkosti každého pečeného chlebového dezertu sama o sobě, kromě toho, že je ve skutečnosti pokryta spolu s Bailey’s Irish Lotion Crème Anglaise (neuvěřitelně, váš zbývající chlebový dezert může být také ve skutečnosti uchovávané po skutečném udušení spolu s omáčkou)!

 

IRISH SODA BREAD PUDDING WITH BAILEY'S CRÈME ANGLAISE

 

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

IRSKÝ SOODOVÝ CHLEBOVÝ PUDID

1 bochník Irský nealkoholický nápoj Chléb ((viz pokrm) chléb s minimální dobou zrání, dlaň natrhaná nebo dokonce nakrájená na kostky)
⅓ hrnek Rozinky
⅓ hrnek Gold Raisins (sultánky)
3 hrnky Padesát procent a padesát procent (nebo dokonce plnotučné mléko – náš tým obecně využívá 2 hrnky padesát procent a padesát procent na 1 hrnek plnotučného mléka)
4 velká vejce
2 velké žloutky
½ hrnku másla (1 šálek, rozmražený a vychlazený)
¼ šálku granulovaného cukru
1 lžíce vanilkové esence
¼ lžičky muškátového oříšku (nově nastrouhaný je ve skutečnosti nejjemnější, pokud chcete, přidejte mnohem více navíc k chlebovému dezertu)

 

BAILEY’S CRÈME ANGLAISE

½ hrnku plnotučného mléka
½ hrnku Hefty Lotion
3 velké žloutky
¼ šálku granulovaného cukru
1-3 polévkové lžíce Bailey’s Irish Lotion (podle preference, 1 polévková lžíce bude mít skutečně jen náznak Baileyho chuti)

 

 

JAK UDĚLAT IRSKÝ SOODOVÝ CHLEBOVÝ PUDDING

Než začnete s chlebovým dezertem, nasyťte každou rozinku i zlaté rozinky v příjemném posypu po dobu třiceti minut. odtokovou trubku a mytí.
Namažte si jídlo na vaření máslem (ve skutečnosti používám 2,5 qt kastrolové jídlo, ale funguje také pánev 9 x 13 nebo dokonce 9 x 9 x 2,5). Roztrhejte svůj bochník chleba z irského nealkoholického nápoje přímo na kousky (možná určitě nebudete potřebovat celý bochník k naplnění pánve).
Vyrovnejte natrhané kousky chleba spolu s nasycenými rozinkami. Obvykle to provádím po třetinách, tzn. úroveň ⅓ natrhaných kousků chleba, pokrytá 3. rozinkami. Přehrajte si 2 mnohem více příležitostí navíc, dokud nebude vaše jídlo skutečně dokončeno, ale rozhodně ne příliš hotové. *Chleba se jistě rozšíří, nechcete, aby vám chlebový dezert přetekl.
V nástroji k velké mixovací nádobě integrujte padesát procent a padesát procent (nebo dokonce plnotučné mléko), vejce, žloutky, máslo, cukr, vanilkový muškátový oříšek a esenci. Míchejte, dokud se účinně neintegruje, a poté vložte do jídla nakrájené kousky chleba a rozinky. Nejlépe spolu s extra čerstvě nastrouhaným muškátovým oříškem, pokud dáváte přednost.

 

NAMÁČENÍ A PEČENÍ

Pokud se vaše dezertní směs netýká trvale nízké strany předního okraje vašeho jídla, můžete snadno použít mléko k dokončení chlebového dezertu. Přejete si, aby se váš chléb docela efektivně vypořádal s tekutinou. Nechte svůj chlebový dezert vstřebat směs po dobu asi třiceti minut, poté předehřejte sporák na 320ºF (162ºC) a zajistěte, aby byly police sporáku skutečně během vaření.
Vařte svůj irský nealkoholický nápoj chlebový dezert po dobu 55-60 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud dezert není skutečně pevný (měl by být skutečně sbírán, ale stále hladký) v zařízení vašeho vaření jídla. Vedení bude jistě ve skutečnosti zlatohnědé, stejně jako dezert bude jistě skutečně shromážděn mezi chleby. Eliminujte příchod ze sporáku, když se provádí, stejně jako umožnit dosažení úžasné před nabídkou.

 

JAK UDĚLAT BAILEY’S CRÈME ANGLAISE

V hrnci na nářadí spojte vydatnou pleťovou vodu a mléko. Mléko dejte do mírného varu, poté ho odstraňte z tepla.
Do mixovací nádoby vložte vaječné žloutky, cukr a Bailey’s Irish Lotion. Pomalu vmíchejte trochu teplého mléka, včetně mrholení mnohem více při každé příležitosti k naladění vajec (a také se vyhněte srážení vajec).
Připravte si pudink do kastrůlku a za sníženého zahřátí míchejte, dokud krém Anglaise nezhoustne a vejce bude skutečně připraveno, asi 4-5 minut. NEVAŘTE.
Přesuňte omáčku směrem k misce (můžete ji snadno scedit, chcete-li, pro velmi jemný anglaisový krém). Před nabízením nebo dokonce uchováváním v lednici povolte k úžasnému.

Udělejte části svého irského nealkoholického nápoje Bread Dessert spolu s Bailey’s Crème Anglaise nalitou přes každou nabídku. Cozy je ve skutečnosti nejlepší, ale tato lahodná nabídka je ve skutečnosti fantastická, kdykoli, jakýkoli typ metody! Potěšte se!

 

🥡 ULOŽENÍ

Tento chlebový dezert, který byl později uchován a znovu ohřát, má stále neuvěřitelnou strukturu! A také náš irský nealkoholický nápoj Bread Dessert je ve skutečnosti fantastickým zážitkem pro vytváření předem, protože jej lze složit dohromady a také nechat vychladit, dokud se nepřipravíte na vaření v jedenáct hodin pro jedinečnou událost.
Přesně to samé platí pro anglický krém, lze jej také snadno připravit předem a zchlazovat až do připravené koudele.